Ar-Ge ve Özel Projeler

Teknopoark İstanbul’da yer alan Ar-Ge ofisimizde Ready Teknoloji Hizmetleri A.Ş. olarak geleceğe yönelik teknolojiler üretmek, ülkemizi ve tüm paydaşlarımızı teknoloji alanında ileriye taşımak için Ar-Ge faaliyetlerimize durmaksızın devam ediyoruz.

IoT

Tesis Yönetimi ve Varlık Takibi

Değişen iş hayatı ile birlikte tesislerin de artık daha esnek ve dinamik olması bekleniyor.
Tesis ve içinde bulunan ekipmanların yaşam döngülerini takip etmenin yanı sıra ve anlık durumlarının izliyor; tesiste bulunanlara anlık bilgiler sunabiliyor; ofis, ortak çalışma alanı ya da otel toplantı odalarını daha verimli ve fonksiyonel hale getiriyoruz.
E-Paper, QR Code, RFID, BLE, NFC teknolojileri kullanılmıştır.

Endüstriyel

Üretim Çizelgeleme

Üretimin tüm bileşenlerini bir araya getirerek, kaynakların doğru zamanda optimize bir şekilde kullanılmasını planlıyoruz.
Üretim süreçleriniz ne kadar kompleks olursa olsun, hammadde, makine kapasite, iş gücü kapasite kontrollü bir şekilde hangi ürünü ne zaman üreteceğinizi, ne zaman sevkiyata hazır hale getirebileceğinizi planlayıp, gerçekleşme performanslarını raporlamanızı sağlıyoruz.
MES ve WMS sistemleri ile entegre olup anlık olarak planın neresinde olduğunuzu izleme, otomatik alarmlar üretme ve değişen koşullara göre revizelerinizi hızlı bir şekilde yapabilme imkanı sunuyoruz.

Sağlık Çözümleri

Nükleer Tıp Çözümleri

Nükleer Tıp alanında kullanılan teşhis ve tedaviye yönelik ürünlerin üretimden uygulamaya ömürleri oldukça kısadır. Merkezi üretim yerinden çıkan ürün, özel taşıma koşullarına uygun olarak en kısa zamanda kullanım yerine ulaştırılmalıdır. Benzer şekilde “her duruma uyan tek ilaç” geleneksel yaklaşım yerine -teranöstik- kişiselleştirilmiş tedavi yaklaşımının uygulanmasında geleneksel üretm ve dağıtım yöntemlerinden farklı bir süreç işletilmektedir.
Hazırladığımız çözümümüz bu süreçlerin kendine has yapısını uçtan uca takip etmeyi ve yönetmeyi sağlamaktadır.

IoT

Al&Götür Yiyecek Kiosku

ServoKiosk taze yiyecek ve içeceklerin kolay ve eğelenceli bir kullanıcı deneyimi ile insansız olarak satılmasını sağlayan IoT özellikli akıllı bir buzdolabıdır.
Kiosktan alışveriş yapmak oldukça kolaydır. Mobil uygulamaya giriş yaptıktan sonra tek tıkla kapının kilidi açılır. Bakar, inceler ve istediğinizi raftan alırsınız. Birden çok ürün de olabilir!
Kapıyı kapattığınız zaman tutar otomatik olarak hesaplanarak kayıtlı kredi kartınızdan tahsil edilir. Sistemimiz neyi aldığınızı bilir.
Önce üçüncü bir tarafça kendi markaları altında kullanılan bu sistem daha sonra doğrudan Servo trafından Taze Dolapp adı altında İstanbul’da farklı ofislerde işletilmiş ve binlerce memnun müşteriye ulaşmıştır.
ServoKiosk projesi bir spin-off olarak şirketleşmiş, dünyada bir çok önemli hızlandırıcı programdan kabul almış ve bir erken aşama yatırım fonundan ön-tohum yatırımı almıştır.
Daha fazla bilgi için www.servokiosk.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sağlık Çözümleri

AID

Otoimmün hastalıkların teşhisinde kullanılan indirekt immünofloresan yönteminin djital çıktılarından görüntü işleme, makine öğrenmesi ile desen tanıma yaparak, doktorlara karar desteği sağlayan bir platform sunuyoruz.

Sağlık Çözümleri

İhale Yönetim Sistemi

İlaç ve Tıbbi Malzemelerin toplu satin almaları için açılan ihale şartnamelerinin etkin madde-ürün eşleştirmesinden başlayarak, fiyatlama, onay, ihale ve sipariş süreçlerini yönetmek üzere geliştirilmiş uygulamadır.