hizmetlerimiz

Ortaklarımızın hem kuruluşlarında hem de endüstrilerinde dijital dönüşümlerini hızlandırmasına yardımcı oluyoruz. Üretime hazır özel yazılım geliştirme hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanarak yeni fikirler stratejiler oluşturur ve gerçek iş değeri elde ederler. 

Kurumsal Yazılım Geliştirme

Ready Teknoloji, BT strateji danışmanlığı ve kapsamlı teknoloji yol haritalarından, ölçeklenebilir çözümlerin uçtan-uca geliştirilmesine kadar  proje gereksinimlerinize ve iş ihtiyaçlarınıza sorunsuz bir şekilde uyum sağlayan yazılım geliştirme hizmetleri sunar.

Mobil Uygulama Geliştirme

İster tüketici odaklı bir uygulama ister büyük ölçekli kurumsal ve dijital dönüşümün bir parçası olan uygulamaları uçtan uca fikir aşamasından, konsept oluşturulmasına, sonrasında tasarlanıp geliştirilmesine ve gerekli olan diğer dış sistemlerle entegrasyonuna kadar üstlenip, ilerletip tüm sürecinizi yönetiyoruz.

Özel Geliştirme Ekipleri

Organizasyonunuzun işe alım yapmadan etkili şekilde yeteneklerini ihtiyaç duyduğunuz alanda artırmasını sağlar. Bu hizmet sayesinde işe alım süreçleri ile uğraşmadan uygun maliyetlerde en yetkin kaynaklara hızlıca ulaşılması sağlanmış olur.

BT Danışmanlık Hizmetleri

Yazılım mimarinizi geliştirmenize, teknoloji odaklı bir dijital strateji oluşturmanıza ve yazılım portföyünüzü optimize ederek operasyonları iyileştirmenize yardımcı olacak BT danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME YAŞAM DÖNGÜSÜ

En son teknoloji çözümlerinin yapılandırılmış ve metodik bir şekilde hızlı bir şekilde oluşturulması için bir temel olarak en iyi uygulama süreçlerini ve geliştirme metodolojilerini kullanıyoruz.

Yazılım geliştirme sürecimiz, zamanlamaya dayalı ve içerik olarak bölünmüş aşamalardan oluşmaktadır. Bu sayede yazılım planlı bir şekilde geliştirilmektedir. Yazılım işlevleri ile ilgili gereksinimler sürekli olarak değiştiği ve genişlediği için, söz konusu aşamalar sürekli bir döngü biçiminde ele alınır.

Yetenek hizmetleri

BT departmanlarının ihtiyaçlarına yönelik dış kaynak kullanımı (outsourcing) hizmetleri sunmaktayız.

Doğru dış kaynak kullanımı stratejileriyle firmalar operasyonel BT maliyetlerini düşürebilir ve esas işletme hedeflerine odaklanarak kendilerine rekabet avantajı sağlayabilirler.

İş Modellerimiz

01.

Time & Material (Efforts)

Bu model önceden sabitlenmiş birim maliyet üzerinden kullanılan kaynakların çalıştığı kadar maliyetlendirilmesidir.
Proje gereksinimlerinin değişmesi ve değiştirilmesine göre istenildiği gibi esnetilebilen bir yapı sağlar. Kapsamı, süresi, isteklerin belli olmadığı projelerde en etkin ve esnek yöntemdir.

02.

Milestone (Kilometre Taşı) Tabanlı

Bu modelde,tüm proje dönüm noktası/kilometre taşı adı verilen küçük parçalara ayrılmıştır. Proje ilerlemesi, başarıyla tamamlanan kilometre taşları ile yapılır. Her başarılı kilometre taşı teslimi ile proje maliyetinin belirlenen kısmı faturalandırılır.

03.

Sabit Maaliyet / Proje Tabanlı

Bu model, bir projenin veya görevlendirmenin yürütülmesi ve teslimi için uçtan uca sabit bir ücret
taahhüt eder. Bu müşteri için düşük riskli bir seçenektir. Projelerin kapsam ve spesifikasyonların net olduğu durumlara uygun yöntemdir.

04.

Özel Yazılım Geliştirme Ekibi ya da Personeli

Bu modelde, Kaynaklar müşterinin ihtiyaçlarına göre belirlenir ve projeye tahsis edilir. Tahsis edilen ekipler
Ready ya da Müşterinin ofislerinde tam zamanlı olarak yalnızca müşteri için çalışır, sanal bir ekip görevi görür ve müşteri tarafından belirtilen ihtiyaçlar için eğitilir.

BÜTÜN MESELE HAZIR OLMAKTA

Sizlere bu süreçte yardımcı olmak isteriz.Nasıl yardımcı olabileceğimizi bize bildirin.