Endüstriyel Çözümler

İşinizi daha akıllıca yürütmek ve karlılığınızı en üst düzeye çıkarmak için ihtiyacınız olan çözümü belirlemenize yardımcı olalım. Önden arkaya, donanım, yazılım ve hizmetlerin doğru kombinasyonu ile çözüm yelpazemiz, müşterilerimiz için değer yaratarak yenilik ve iş optimizasyonu sağlar.

Dijital Dönüşüm

Fabrikada üretim katından yönetim katına kadar, Dijital Dönüşüm, ileriye dönük daha etkili operasyonel ve iş girişimlerini belirlemenin ve başarılı bir şekilde yürütmenin anahtarıdır. Dijital Dönüşüm, herhangi bir sektör dikeyinde çok daha dayanıklı bir iş modeli oluşturmanıza ve sürdürmenize olanak tanır.

Operasyon Teknolojisi Çözümleri

Ready Endüstriyel Üretim Çözümleri mühendislik, operasyonlar ve bakım için hayati önem taşıyan birçok görevi, prosedürü ve eyleme dönüştürülebilir içgörüleri yönetir, optimize eder ve görselleştirir. Bu, bir kuruluşta dikey ve yatay olarak hareket ederken verilerin dönüşümünü kolaylaştırır.

Bu sistemler birlikte, bağlam oluşturmak için bilgi alışverişinde bulunan birleşik bir ortam sağlar – üretim sürecinin nasıl performans gösterdiğine dair büyük bir resim anlayışı. Bu bilgi, işletmenin verimli çalışmasını sağlar ve maliyetleri düşürme ve üretkenliği artırma fırsatlarını ortaya çıkarır.

 

Üretim Yürütme Çözümleri

Üretim süreçleri, çok sayıda makine, malzeme, süreç ve geçişi içeren karmaşık bir dizi adımdır. Bu faaliyetlerin yürütülmesi, kârlılığı ve müşteri memnuniyetini sağlamak için doğruluk, kesinlik ve güncellik gerektirir. Kuruluşlar, dijital yürütme sistemleri kullanarak üretim süreçlerini önemli ölçüde iyileştirebilir, verimlilik iyileştirmelerini ve israfı azaltma fırsatlarını ortaya çıkarabilir. Çözümlerimiz, kuruluşun ihtiyaçlarına ve karmaşıklığına bağlı olarak birçok şekil alabilir ve birçok farklı şekilde uygulanabilir. 

RFID, Beacon, Elektronik Etiket Uygulamaları

İş gereksinimlerinize uyan güvenli ve ölçeklenebilir bir IoT çözümü oluşturmanıza yardımcı olmak için tüm teknik platformlar, diller ve çerçevelerle çalışma deneyimine sahibiz. Çözümün mimarisini oluşturmaktan sensörlere, bulut altyapısı oluşturmaya kadar Ready Teknoloji, hem donanım hem de yazılımla yolun her adımında size yardımcı olabilir.Endüstrilerdeki işletmelere etkili IoT çözümleri sunmak için gereken her şeye sahiptir.

Kurumsal Varlık Yönetimi

Kurumsal Varlık Yönetimi Çözümü , şirketiniz varlık yaşam döngülerini yönetmenin yanı sıra sahip olduğunuz tüm fiziksel varlıkları takip etminizi sağlar. Bu sistemin amacı, varlıklarınızın ömrünü en üst düzeye çıkararak geliri artırmaktır. Bu, gerekli bakım ve uyumluluk standartları gibi görevleri takip ederek yapılabilir. 

İş Zekası (BI)

İş zekası çözümlerimiz, kuruluşunuzun hızla eyleme geçirilebilir içgörüler geliştirmesine yardımcı olmak için kullanabileceğiniz bir araçtır. Bu çözümler, iyileştirme alanlarının belirlenmesine yardımcı olmak için genellikle satış, pazarlama ve üretim gibi alanlardan gelen veri akışlarını kullanır. Görselleştirme yetenekleri, özelleştirilebilir gösterge panoları ve şablonlu raporlar, genellikle bu çözümlere dahil edilen ana bileşenlerden bazılarıdır.

Uygulama Modernizasyonu&
Yazılım Entegrasyonu

Eski yazılımlar çok daha büyük risklerle gelir ve bakımı pahalı olabilir. Eski çözümünüzün derinlemesine bir özelliğini ve teknik analizini gerçekleştirmek ve onu en yeni araçlar ve teknolojilerle iyileştirmek için tecrübelerimizden yararlanabilirsiniz.

İyi oluşturulmuş mikro hizmetler, güvenilir API ve veri entegrasyonu ile yazılım altyapınızı geliştirin. Kapsamlı kurumsal uygulama geliştirme hizmetimizle iş stratejinizi başlatın veya kurumsal uygulama entegrasyon çözümlerimizi kullanın.

BÜTÜN MESELE HAZIR OLMAKTA

Sizlere bu süreçte yardımcı olmak isteriz.

Nasıl yardımcı olabileceğimizi bize bildirin.