Hakkımızda

Bütün Mesele Hazır Olmakta

2015 Yılında İstanbul’da kurulan Ready; en yenilikçi teknoloji çözümlerini sunarak paydaşlarını bugünün ilerisine taşımak amacıyla yola çıkmıştır.
Yazılım teknolojileri alanında Proje ve Uygulama Geliştirme, Dış Kaynak, Seçme & Yerleştirme, Danışmanlık ve Eğitim hizmetleri sağlayan teknoloji şirketidir.
Odaklandığı ve uzman olduğu alanlar: Web & Mobil Uygulamalar, Görüntü İşleme & Makine Öğrenmesi, IoT, Yapay Zeka, Endüstriyel Üretim Çözümleri…

MİSYON & VİZYON

2015 Yılında İstanbul’da kurulan Ready; her zaman güncel olmayı, geleceğe yönelik teknolojiler geliştirmeyi ve en iyi çözümleri üretmeyi kendine felsefe edinmiştir.

Gerek kendi ürünleri ve danışmanlık hizmetleri, gerekse sektör liderleri ile olan stratejik iş ortaklıkları sayesinde müşterilerine uçtan-uca çözümler sunarak,yeni teknolojilerin benimsenmesini hızlandırmasına, dijital evrim sırasında her zaman ortaya çıkan karmaşık sorunları çözmesine ve devam eden inovasyonu yönetmesine yardımcı olmaktır.  

360° Yaklaşım

Fikir oluşturmadan teslime ve sürekli desteğe kadar, 360° yaklaşımımız aracılığıyla kurumsal uygulama tasarımı, entegrasyonu ve yönetiminin tüm yaşam döngüsünü kapsıyoruz.

Müşteri Odaklılık

Ready'nin butik formatı, son derece özelleştirilmiş bir yaklaşımı sürdürmemize, uzun vadeli bir ortaklık kurmamıza ve eldeki belirli görevlere odaklanmamıza izin veriyor.

Alan Uzmanlığı

Teknolojinin geldiği en son noktadaki niş araçlar ve metotları, alan uzmanlıklarımızla birleştirek sizin ihtiyacınıza en uygun çözümleri sunmayı hedeflemekteyiz.

BÜTÜN MESELE HAZIR OLMAKTA

Sizlere bu süreçte yardımcı olmak isteriz.Nasıl yardımcı olabileceğimizi bize bildirin.